"لایفیکس با تولید محصولات با کیفیت افتخار خدمتگذاری شما را دارد."

محصولی با دوام بیش از

20

سال

احساس آرامش و رضایت شما افتخار ماست

شرکت آرمان اندیشان برتر آسیا با پشتوانه متخصصین فنی وسوابق طولانی در حوزه ساختمان ، در زمینه تخصصی عایقکاری رطوبتی و حرارتی و بهبود کیفیت ایزولاسیون، رزومه ای پر بار و موفق در این عرصه برای خود ایجادنموده است که می تواند نسبت به بهبود کیفیت ایزولاسیون وکاهش هزینه هاجاری انرژی مجموعه شما ایفای نقش نماید. .

-سالهاست که درصنعت ساختمان بمنظور افزایش عمر مفید سازه ها،کاهش تبادلات حرارتی ونیز کاهش (یا حذف) نفوذپذیری رطوبت،اقدام به عایق کاری به روش های مختلف میشود. در این میان استفاده از کوپلیمرها بجای ایزوگام ومواد نفتی بدلیل شیوه اجرای آسان وایجاد مقاومت بیشتر در مقابل حرارت و رطوبت و تأثیرگذاری معنادار در هزینه های مصرف انرژی، در کشورهای اروپایی و امریکایی رواج یافته است. محصول جدید این شرکت با نام لایفیکس (LIFIX) از زمره این نوع عایقها و بر پایه آب است که بدلیل داشتن خصوصیات ویژه فرآورده منحصر به فردی است.این محصول دستاورد سالها کار و تحقیق وتجربه در زمینه های مرتبط گروهی ازمتخصصین داخلی است و اکنون توسط شرکت آرمان اندیشان برتر آسیا ، به بازار عرضه گردیده امید است بتوانیم این محصول را که نمونه ای از توانمندی دانشمندان ایرانی در حوزه ساختمان است هر چه بیشتربه بازار عرضه و بدین ترتیب گام بلند دیگری در راستای رسیدن به اهداف بلند کشور در چشم انداز توسعه برداریم. .

بهترین در نوع خود
ویژگی های شرکت ما

گروهی خوش قول

لایفیکس به تعهدات خود بشدت پایبند بوده و تمام سعی خود را برای انجام تعهدات در زمان وعده شده بکار میگیرد.

بهترین کارشناسان

لایفیکس با جمع آوری بهترین ها در این صنعت بدنبال ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان میباشد.

خدمات مداوم

لایفیکس برای خدمت رسانی بیشتر همیشه آماده است.

2346
همراهان ما در گوشه و کنار ایران و سایر کشورها
95%
افراد راضی از محصولات ما
10+
تعداد محصولات فعلی ما

مطمئنا خوشحال خواهید شد وقتی که
ویژگی های جذاب محصولات
ما را ببینید

پرسنل و کارکنان آرمان اندیشان برتر آسیا متعهد به استفاده از بهترین مواد با بهترین کیفیت و سلامت محصول هستند و کسب رضایت شما هدف اصلی ماست.

بررسی محصولات ما